Ułatwienia dostępu

Plany harcerzy - uczniów szkół podstawowych.

Sygnatura: MH/2274/DM
Tytuł: Plany harcerzy - uczniów szkół podstawowych.

Opis: Wojciech Dąbrowski kierownik Wydziału Harcerskiego w Głównej Kwaterze ZHP, wspomina o zakończeniu VII Turnieju Wiedzy Obywatelskiej polegającym na działaniu na rzecz swojego regionu i zdobywanie o nim wiedzy.  GK proponuje na zimowe wakacje propagowanie sportów zimowych, oraz organizacje zabaw karnawałowych i wieczorów kulturalnych. W 1976 r. do harcerzy - uczniów szkół podstawowych skierowane zostaną kursy drużynowych i zachęcani będą do udziału w organizacji spotkania międzynarodowego, które odbędzie się w Polsce w 1976 r. Zachęca do dalszego poznawania i wspierania swojego regionu.

Twórcy: Małczyński Jerzy, Głodkowski Zbigniew
Data produkcji: 1976-01-12

Please publish modules in offcanvas position.