Ułatwienia dostępu

Finał sztafety rowerowej "JednoŚladami Andersa"

Harcerska Sztafeta Rowerowa "JednoŚladami Andersa" przejechała ponad 15 000 kilometrów. Dzielni rowerzyści wyruszyli w listopadzie 2022 r. Przebyli zaśnieżone stepy Kazachstanu i Uzbekistanu, walczyli z burzami piaskowymi na Bliskim Wschodzie,  pokonywali strome podjazdy w Iranie, we Włoszech - gdzie wzięli udział w uroczystościach na Monte Cassino - i w Szwajcarii. Podczas etapu europejskiego - spotykali się ze skautami oraz ze świadkami historii, wśród których nie zabrakło córki gen. Władysława Andersa. Już w najbliższy weekend - równolegle, w Szkocji (Edynburg) i w Polsce (Gdańsk) - ich droga dobiegnie końca. Wielki Finał odbędzie się w Grodzie Neptuna, od 7 do 9 lipca! Bogaty i różnorodny program towarzyszących mu wydarzeń jest dostępny pod adresem: https://www.facebook.com/events/2225300017858493.  

W imieniu organizatorów - serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, zamieszczonego pod linkiem: https://tiny.pl/cglwq.

Dalsze informacje na temat całego przedsięwzięcia - znajdziecie na stronie: https://bikejamboree.pl. Kontakt z biurem  Wielkiego Finału Sztafety Rowerowej "JednoŚladami Andersa" w Gdańsku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Partnerem organizacyjnym jest Fundacja Światowe Jamboree, zaś partnerami opisywanego wydarzenia: Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Chorągiew Gdańska ZHP i Dom Harcerza.

Please publish modules in offcanvas position.