Zostań częścią Muzeum Harcerstwa

Czy wiesz, że i Ty jesteś częścią historii harcerstwa?

A może Interesujesz się historią i chcesz dołączyć do zespołu zajmującego się jej zachowaniem dla przyszłych pokoleń oraz poznać "od podszewki" pracę współczesnego muzealnika? A - przy tym - chętnie zajmujesz się prostą obróbką cyfrową plików lub skanowaniem albo jesteś miłośnikiem starej prasy i literatury harcerskiej?

To propozycja specjalnie dla Ciebie.

Szukamy osób, które mają smykałkę do obsługi CMS, prostych baz danych lub skanerów. Nie musisz być jeszcze mistrzem, my pomożemy Ci w osiągnieciu tego poziomu!

Jeśli potrafisz w podstawowym zakresie obsługiwać CMS i/lub znasz się na prostej obróbce plików graficznych (konwertowanie i kompresja plików, kadrowanie), to nie ruszając się z domu możesz poznać tajniki działalności MH w sieci i zostać częścią zespołu Muzeum Harcerstwa w Warszawie.

Jeśli potrafisz obsługiwać skaner, a obcowanie z zabytkami sprawia Ci satysfakcję, jak też możesz dojeżdżać do naszej siedziby przy ul. M. Konopnickiej 6 w Warszawie, stworzymy Ci szansę na poznanie tajników działalności naszej placówki!

Więcej w ogłoszeniu: