Ułatwienia dostępu

Reportaż ze spotkania harcerzy z "Nieobozowej Akcji Letniej 73" w Urzędzie Rady Ministrów.

Sygnatura: MH/1247/DM

Tytuł: Reportaż ze spotkania harcerzy z "Nieobozowej Akcji Letniej 73" w Urzędzie Rady Ministrów.

Opis: Reportaż z spotkania wiceministra Józefa Tejchmy z grupą 120 harcerzy i instruktorów, którzy zostali w ten sposób wyróżnieni za przygotowanie nieobozowej akcji letniej w roku 1973. W spotkaniu uczestniczył też naczelnik ZHP Stanisław Bogdanowicz, wręczył on przechodni proporzec dla najlepszego zespołu NAL - hufcowi Trzcianka z Choragwi Wielkopolskiej. Audycja zawiera zapis z spotkania, przemowienia oraz rozmowy z uczestnikami spotkania, w których dzielą sie oni wrażeniam i wspomnieniami z ich NALu.

Twórcy: Jerzy Motyka (redakcja), Wiesław Pciachowski (realizacja)

Data produkcji: 1973

 

 

 

 

Please publish modules in offcanvas position.