Kalendarze Muzeum Harcerstwa na 2022 rok

Druhny i Druhowie!

Jak co roku, Muzeum Harcerstwa przygotowało kalendarz historyczny. W roku 2022 przypada 45. rocznica śmierci Druha harcmistrza Władysława Czarneckiego - autora licznych prac plastycznych o tematyce harcerskiej i zuchowej. Jego twórczość dokumentowała służbę i codzienność kolejnych pokoleń harcerek i harcerzy już od lat 20-tych XX wieku.

Koszt - wydawanego od przeszło 20 lat - kalendarza wynosi w tym roku 23,50 zł brutto. Przy zakupie 10 egzemplarzy - jedenasty kalendarz dodajemy gratis. Na zamówienia czekamy pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerami telefonów: 22 33 90 703 i 501-376-346.