Odeszdł na Wieczną Wartę prof. dr hab.inż.harcmistrz Wojciech Wolski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 20 września 2021 roku, w wieku 91 lat, odszedł na Wieczną Wartę

Prof. dr hab. inż. hm. Wojciech Wolski

Od grudnia 1943 r. pod ps. "Kuba" w drużynie "Gigantów" Szarych Szeregów, długoletni członek Rady Naukowej Muzeum Harcerstwa i przewodniczący Zarządu Głównego Stowarzyszenia Szarych Szeregów, członek Społecznego Komitetu Opieki nad grobami Poległych Żołnierzy Batalionu "Zośka", wybitny naukowiec, inżynier, pedagog i społecznik, uhonorowany za swą działalność najwyższymi odznaczeniami.

Rodzinie oraz Bliskim śp. Druha hm. Wojciecha Wolskiego składamy wyrazy współczucia.

Z pożegnalnym Czuwaj!

Przewodniczący Rady Naukowej Muzeum Harcerstwa

Prof. dr hab. Adam Massalski

Dyrektor Muzeum Harcerstwa

dr Paweł Bezak

wraz z cały zespołem

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w czwartek, 30 września 2021 r., o godzinie 10:00, w kościele pw. św. Karola Boromeusza.